Betöltés

Bankbiztosítási termékmenedzser

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz a bankbiztosítási termékek fejlesztése,
  • a különböző projektek önálló vezetése,
  • a meglévő bankbiztosítási termékek menedzselése valamint
  • a bankbiztosítási piac és konkurencia folyamatos monitoringja.
  • Ezenkívül számítunk Rád a bankbiztosítási terület értékesítést támogató eszközeinek fejlesztésében,
  • a bankbiztosítási témában történő oktatások és prezentációk tartásában,
  • statisztikák, üzleti tervek, döntés előkészítő anyagok elkészítésében valamint
  • a biztosítási termékekkel kapcsolatos adminisztráció vezetésében is.

  • felsőfokú (preferáltan közgazdász vagy aktuárius) végzettséggel rendelkezel,
  • van már bankbiztosítási vagy személybiztosítási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat a hátad mögött,
  • naprakész a biztosítási piac ismereted,
  • bárkit útba tudsz igazítani angolul,
  • erős elemzői készség jellemez,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz,
  • az akadályokat kihívásként éled meg,
  • tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • felhasználói szintű IT ismeretekkel rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • egy dinamikus, teljesítmény-orientált fiatalos csapat részese lehetsz,
  • nálunk büszke lehetsz arra, amit létrehozol,
  • köztünk megismerheted Magyarország egyik piacvezető biztosítóját.

Állás adatai

Állás azonosító: 1256
Pozíció pontos megnevezés: Bankbiztosítási termékmenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Stratégiai, Ügyfél- és Termékmenedzsment Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Bankbiztosítási termékmenedzser