Betöltés

IT minőségbiztosítási vezető

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Számítunk Rád a cég IT minőségbiztosítási tevékenységek tervezésében, koordinálásában,
  • a kapcsolódó dokumentációs és minőségi mutatók rendszerének kialakításában, ellenőrzésében valamint karbantartásában.
  • Ezenkívül kulcsszereped lesz a minőségbiztosítási eljárások, módszerek, eszközök, technikák fejlesztésében és alkalmazásuk felügyeletében, támogatásában,
  • a szoftvertermékek minőségének biztostására, folyamatos javítására javaslatok, intézkedések megtételében,
  • és az auditok során való közreműködésben.
  • Továbbá fő feladatod lesz saját, 4-10 fős osztályod feladatainak szervezése, az osztály munkájának irányítása is.

  • 3+ év szoftverfejlesztés minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat és
  • 2+ év vezetői tapasztalat van már a hátad mögött,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • kiemelkedő a kommunikációs készséged,
  • agilis, határozott és csapatorientált személyiség vagy
  • aki nem ijed meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalni.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • megvan az ISTQB minősítésed (Certified Tester Expert Level, vagy Certified Tester Advanced Level),
  • rendelkezel TPI Next és annak alkalmazása kapcsán szerzett gyakorlattal.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk büszke lehetsz arra, amit létrehozol,
  • mi kreatív és felelősségteljes munkát kínálunk,
  • egy jókedvű közösség tagjává válhatsz.

Állás adatai

Állás azonosító: 1270
Pozíció pontos megnevezés: IT minőségbiztosítási vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gazdasági és Informatikai Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés