JAVA fejlesztő

A Groupama Biztosító közel 1,3 millió ügyfelével, teljes körű biztosítási kínálatával a hazai biztosítási piac egyik legjelentősebb szereplője. 140 fiókján és 1400 fős üzletkötői hálózatán kívül online, a GroupamaDirekten, az OTP Bank 400 fiókjában, valamint 450 alkuszpartnerén keresztül teszi elérhetővé szolgáltatásait. A Groupama Biztosító számára a legnagyobb érték ügyfelei bizalma. A biztosítótársaság 2016-ban öt eszközalapjával valamint gépjárműbiztosításaival nyert díjat a MoneyMoon Awards-on. A 100 éves múltú Groupama Csoportnak munkáltatóként a 35 000 alkalmazottja van világszerte, hazánkban pedig 2300 kolléga dolgozik a biztosítótársaságnál.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Lehetőséged van microservices, elosztott queue network, Angular2,
  • Docker, Spring, valamint
  • ESB technológiák használatára, megismerésére fejlesztési projektjeinkben.

  • felsőfokú informatikai végzettséggel, valamint
  • legalább 2-3 éves JAVA tapasztalattal rendelkezel.
  • a Springről nem a tavasz jut eszedbe,
  • találkoztál már munkád során faces és webservice technológiákkal, illetve
  • ismered a tervezési mintákat.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • rendelkezel SOA, illetve
  • ESB tervezési és kialakítási valamint
  • integrációs környezet használatában, kialakításában szerzett tapasztalattal.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • valódi projekt tapasztalaton keresztül lehetőséget biztosítunk új technológiák elsajátítására, valamint
  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • egy családias közösség tagjává válhatsz,
  • sokat tanulhatsz,
  • mi hosszútávon tervezünk veled,
  • egy stabil, nemzetközileg elismert cég biztonságot nyújt,
  • versenyképes juttatási csomag vár rád.

Állás adatai

Állás azonosító: 1022
Pozíció pontos megnevezés: JAVA fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szervezeti egység: Gazdasági és Informatikai szakterület / Informatikai Fejlesztési főosztály
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2018.02.04.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: JAVA fejlesztő

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.