Betöltés

Junior beszerző

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod beszerzési igények alapján pályázati anyagok összeállításában való részvétel,
  • ajánlatok/pályázatok bekérésében való közreműködés és az ezzel kapcsolatban felmerülő kérdések kezelésében való segítség a szakterületi képviselő bevonásával lesz.
  • Kulcsszereped lesz az ajánlatok összesítésében való közreműködésben, döntéshozatalra való előkészítésükben,
  • a megállapodások/szerződések tartalmi előkészítésében valamint
  • a beszállítói nyilvántartások kezelésében való közreműködésben.
  • Ezenkívül számítunk Rád és segítségedre a nyilvántartások vezetésében, a beszállítói törzs karbantartásában, a beszállítók előminősítésében és
  • a céges külföldi utak szervezésében, az utazásszervező cégekkel való kapcsolattartásban és az utazással kapcsolatos észrevételek kezelésében is.

  • van már 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatod (de akár pályakezdők, frissdiplomások jelentkezését is várjuk!)
  • nyitott, határozott és proaktív személyiség vagy,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod,
  • és felhasználói szinten kezeled az Excelt.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és érdekes munkát végezhetsz,
  • dinamikus és jófej csapat részese lehetsz,
  • mi hosszú távon számítunk Rád.

Állás adatai

Állás azonosító: 1307
Pozíció pontos megnevezés: Junior beszerző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gazdasági és Informatikai Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Junior beszerző