Betöltés

Kompenzációs szakértő

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod a bér- és létszámtervezési, valamint HR kontrolling folyamatok ellátása,
  • a bér- és bérjellegű költségekkel kapcsolatos előrejelzések, elemzések és prezentációk készítése,
  • a kompenzációs és juttatási rendszerek működtetése és folyamatos fejlesztése valamint
  • szoros együttműködés a HR business partnerekkel és a kontrolling területtel a kompenzációt érintő kérdésekben.
  • Számítunk Rád az éves jövedelemszint felmérés lebonyolításában és az eredmények elemzésében,
  • a béremelési és más javadalmazással kapcsolatos javaslatok előkészítésében, végrehajtásában,
  • a teljesítményértékelési rendszer koordinálásában és a
  • munkaköri rendszer működtetésében.
  • Nálunk részt vehetsz a meglévő rendszereinkhez kapcsolódó IT fejlesztések koordinációjában,
  • havi riportok készítésében a HR mutatószámok alapján és
  • a kompenzációhoz és juttatásokhoz kapcsolódó szabályzatok készítésében, felülvizsgálatában és a jogszabályi környezet folyamatos figyelemmel követésében.
  • Ezenkívül a különböző HR projektekben való részvétel is mindennapjaid színesítenék.

  • legalább 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal és
  • stabil munkajogi, valamint adózási ismeretekkel rendelkezel,
  • az angol nyelvet készség szinten beszéled,
  • magabiztos Excel felhasználó vagy,
  • logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, illetve
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemez,
  • kreatívan állsz a munkához,
  • kitartó és motivált vagy és el mered mondani a véleményed,
  • nyomás alatt is magas színvonalon teljesítesz.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • ismered a Piramis bérprogramot,
  • van már tapasztalatod érdekeltségi rendszerek kialakításában,
  • dolgoztál már a pénzügyi szektorban.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • komplex, kihívásokkal teli feladatok várnak,
  • nyitott kultúrában dolgozunk, ahol a Te ötleteidet is szívesen megvalósítanánk együtt,
  • nálunk erős a csapatösszetartás, figyelünk egymás egyéni igényeire is,
  • azért dolgozunk, hogy tovább erősítsük a HR stratégiai szerepét a szervezeten belül.

Állás adatai

Állás azonosító: 1244
Pozíció pontos megnevezés: Kompenzációs szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Humán Erőforrás Igazgatóság
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kompenzációs szakértő