Betöltés

Lakásbiztosítási elemző

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz a lakás-, társasház és utasbiztosításokkal kapcsolatos rendszeres és adhoc elemzések elkészítése,
  • monitoring riportok kialakítása és működtetése.
  • Ezen kívül a társterületekkel való kapcsolattartás, együttműködés és adategyeztetés lebonyolításában is számítunk Rád, továbbá
  • Téged keresünk, ha az eredmények következtében a „Hogyan” és „Miért” kérdések is foglalkoztatnak.

  • felsőfokú végzettséged már a zsebedben van,
  • jártas vagy SQL lekérdezések írásában és magabiztos excel felhasználó vagy,
  • szorgalmas, precíz és munkádra igényes vagy,
  • erősséged a kommunikáció és a kapcsolattartás,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod,
  • az önálló munkavégzés sem okoz problémát,
  • proaktív hozzáállás jellemez,
  • agilis és talpraesett személyiség vagy akinek mindig van egy jó ötlete.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már korábban banknál és/vagy biztosítónál,
  • van 1-2 éves tapasztalatod nagyvállalati környezetben.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • kreatív és felelősségteljes munkát kínálunk,
  • köztünk megismerheted Magyarország egyik piacvezető biztosítóját.

Állás adatai

Állás azonosító: 1332
Pozíció pontos megnevezés: Lakásbiztosítási elemző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Stratégiai, Ügyfél- és Termékmenedzsment Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Lakásbiztosítási elemző