Nemzetközi kárügyintéző

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Számítunk Rád a nemzetközi károk (kiemelten nemzetközi szállítmánykárok) rendezésében és ügyintézésében, valamint a nemzetközi gépjárműkárok és utaskárok (poggyászkárok) rendezése terén aktív közreműködésedben.
  • Fő feladatod lesz a károkkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, valamint
  • külső partnercégeinkkel való kapcsolattartás és együttműködés is.

  • dolgoztál korábban nemzetközi szállítmányozás és nemzetközi kárrendezés területén,
  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod,
  • kiváló problémafeltáró- és megoldó képesség fő jellemződ,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • több éves nemzetközi kárszakmai/nemzetközi szállítmányozás területén szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • felsőfokú végzettséged már a zsebedben van,
  • további egy európai idegen nyelvet is ismersz.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, szakmai fejlődési lehetőségre,
  • versenyképes juttatási csomag vár Rád,
  • modern irodai környezetben dolgozhatsz,
  • egy stabil, nemzetközileg elismert cég biztonságot nyújt.

Állás adatai

Állás azonosító: 1104
Pozíció pontos megnevezés: Nemzetközi kárügyintéző
Munkavégzés helye: Budapest
Szervezeti egység: Szolgáltatási szakterület / Szolgáltatási Centrum főosztály
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2018.02.05.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Nemzetközi kárügyintéző

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.