Betöltés

Panaszkezelési csoportvezető

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod a panaszkezelési csoport irányítása, ennek keretében a panaszkezelési munkatársak szakmai támogatása, válaszleveleik ellenőrzése és aláírása.
  • Számítunk Rád a biztosító szakterületei és vezetése számára a panaszkezeléssel kapcsolatos riportok, beszámolók elkészítésében,
  • az MNB felé teljesítendő adatszolgáltatási táblázatok elkészítésében valamint
  • a panaszkezelést érintő megbeszéléseken, valamint a MABISZ ülésein való részvételeden.
  • Ezenkívül kulcsszereped lesz a panaszkezelést érintő belső szabályzatok kidolgozásában és véleményezésében is.

  • dolgoztál már korábban pénzintézetnél,
  • szereztél már tapasztalatot panaszkezelési területen vagy érdeklődsz a panaszkezelés iránt
  • erős Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel,
  • kiváló írásbeli kommunikációs és fogalmazási készséged,
  • munkádat precízen valamint
  • gyorsan, hatékonyan és proaktívan végzed,
  • megoldás orientált személyiség vagy, aki nem ijed meg, ha egy problémával találja szembe magát,
  • konfliktuskezelő és empatikus képesség jellemez,
  • nem jelent gondot számodra egy minimum 1 éves határozott idejű munkaviszony.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • jogi végzettséggel és jogi szakvizsgával is rendelkezel,
  • van már vezetői tapasztalat a hátad mögött.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és érdekes munkát végezhetsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • egy családias és jókedvű közösség tagjává válhatsz,
  • versenyképes juttatási csomagot kínálunk neked.

Állás adatai

Állás azonosító: 1238
Pozíció pontos megnevezés: Panaszkezelési csoportvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Jogi és Compliance Szakterület
Szerződés típusa: Határozott idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Panaszkezelési csoportvezető