Betöltés

Rendszerszervező

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Rendszerszervezőként részt veszel az általad koordinált rendszerhez kapcsolódó fejlesztési folyamatokban, módosítási igények felmérésében, megvalósításában.
  • Követelmények alapján meghatározod a rendszerfunkciókat és
  • rendszer specifikációt készítesz mind funkcionális, mind nem funkcionális igények meghatározásával.
  • Együttműködsz üzleti elemzőkkel és architektekkel a megoldások tervezése során,
  • részt veszel az elkészült fejlesztések tesztelésében, a tesztelések megszervezésében.
  • Kapcsolatot tartasz az üzleti területekkel, külső, belső fejlesztőkkel,
  • menedzseled a hibabejelentéseket L3 elhárítását,
  • általad koordinált rendszer dokumentációit naprakészen tartod és
  • jó gazdája vagy a rendszerednek.

  • felsőfokú, informatikai szakirányú végzettséggel vagy legalább 2-3 éves rendszerszervezői tapasztalattal rendelkezel,
  • megbízhatóság, önállóság, felelősségteljes munkavégzés jellemez és
  • magabiztos angol nyelvtudásod van.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • UML ismereteid is vannak illetve
  • biztosítási vagy pénzügyi szektorban szerzett ismeretekkel rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag vár rád,
  • nálunk büszke lehetsz arra, amit létrehozol,
  • mi kreatív és felelősségteljes munkát kínálunk.

Állás adatai

Állás azonosító: 1241
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerszervező
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gazdasági és Informatikai Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerszervező