Betöltés

Rendszerszervező BI területre

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz az adattárházat és üzleti intelligenciát érintő fejlesztési projektekben történő részvétel valamint a társterületekkel való kapcsolattartás,
  • az informatikai fejlesztés megrendelővel egyeztetés és a követelmény specifikáció összeállítása
  • a rendszerterv készítése, a fejlesztés koordinálása, valamint
  • a tesztelési terv összeállítása, a szervezői teszt végrehajtása és dokumentálása.
  • Ezenkívül számítunk Rád és aktív részvételedre a rendszeres és eseti adatszolgáltatások elkészítésében és azok minőségbiztosításában és
  • a szakértői támogatás biztosításában az incidens és problémakezelésben.

  • felsőfokú szakirányú végzettséggel és
  • adattárház, illetve üzleti intelligencia szervezői tapasztalattal rendelkezel,
  • nem ismeretlen számodra a PL/SQL,
  • a logikus gondolkodásmód és a felelősségvállalás is jellemez,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz,
  • nem okoz gondot angol nyelvű dokumentációk olvasása, értelmezése.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már biztosításszakmai ismereted vagy banki tapasztalatod IT területen,
  • felhasználói szinten ismered a COGNOS-t,
  • jártas vagy adatszolgáltatások készítésében,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod.

Állás adatai

Állás azonosító: 1220
Pozíció pontos megnevezés: Rendszerszervező BI területre
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gazdasági és Informatikai Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Rendszerszervező BI területre