SEO munkatárs

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz a tartalommarketing kezelése valamint az oldal SEO szempontok szerinti erősítése.
  • Számítunk Rád a Google Analytics-ben való webanalitikai eredmények követésében, elemzésében és visszamérésében,
  • keresési algoritmusok tesztelésében és adaptálásában,
  • valamint kulcsszavak elemezésében és rangsorolásában valamint ezek optimalizálásában is.
  • Ezenkívül az online kampányok tartalmi és technikai kialakítása és visszamérése is munkaköröd színesítenék.
  • Hozzád tartozik majd a PPC stratégia kidolgozása (Facebook és AdWords) és menedzsmentje valamint
  • a konkurenciák és piaci trendek figyelemmel követése.

  • rendelkezel keresőoptimalizálás és kampánymenedzsment területén szerzett tapasztalattal,
  • folyamatosan az új ötleteket és optimalizálási lehetőségeket keresed,
  • ismered az online marketing trendeket és képes vagy ezeket beültetni a napi gyakorlatba,
  • fiatalos, nyitott gondolkodásmód jellemez,
  • munkádat az önállóság és precizitás jellemzi,
  • jól kommunikálsz és
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már biztosítónál,
  • Google vizsgákkal is rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • egy fiatal, jókedvű csapat tagjává válhatsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • nálunk büszke lehetsz arra amit létrehozol,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár Rád.

Állás adatai

Állás azonosító: 1097
Pozíció pontos megnevezés: SEO munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szervezeti egység: Stratégiai, Ügyfél- és Termékmenedzsment szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2018.01.28.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: SEO munkatárs

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.