Számviteli munkatárs

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod lesz a bankszámla kivonatok könyvelése, rendezetlen banki tételek nyomon követése,
  • a Központi/ Üzleti/ Deviza Bankszámla tételeinek könyvelése és ellenőrzése.
  • Számítunk Rád a számviteli feladatok ellátásában, mint pl. kontírozás, főkönyvi egyeztetés
  • valamint a devizás bankszámlákról fizetett károk tételes egyeztetésében, egyenlegek kimutatásában, árfolyam-különbözetek elszámolásában.
  • Ezenkívül kulcsszereped lesz a jutalék számlákkal kapcsolatos könyvelések ellenőrzésében, eltérés esetén a szakosztályok tájékoztatásában, a javítás nyomon követésében valamint ezek utóellenőrzésben.
  • Munkaköröd adminisztratív feladatai közé tartozna a belső és külső vizsgálatokhoz és ellenőrzéshez adatszolgáltatások biztosítása is.

  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat van a hátad mögött,
  • szakirányú végzettséggel és
  • felhasználó szintű IT tudással (Excel, Word, Outlook) rendelkezel,
  • munkádat precízen és pontosan végzed,
  • logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet jellemez,
  • felelősségteljes a hozzáállásod.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már korábban biztosítónál.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mi hosszútávon tervezünk veled,
  • nálunk egy családias közösség vár Rád,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár.

Állás adatai

Állás azonosító: 1102
Pozíció pontos megnevezés: Számviteli munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szervezeti egység: Gazdasági és Informatikai szakterület / Pénzügyi és Számviteli főosztály / Számviteli osztály
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2018.01.24.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Számviteli munkatárs

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.