Személybiztosítási kárügyintéző

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Személybiztosítási károkkal és szolgáltatási igényekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • az ügyfelek kárigényeinek telefonon történő fogadása, a kárügyekkel kapcsolatos tájékoztatások megadása, és
  • a megfelelő ellenőrzést követően a kár- és szolgáltatási igények teljesítése tartozna fő feladataid közé.
  • Nálunk kulcsszereped lesz az orvosi dokumentációk (pl. leletek és zárójelentések) értelmezésében és elbírálásában is.
  • Ezenkívül a társosztályokkal való kapcsolattartásban, és
  • az ügyféllevelezések lebonyolításában is számítunk Rád.

  • egészségügyi végzettséggel / ezen a területen eltöltött több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel VAGY
  • több éves biztosítói, kárügyintézői tapasztalat van a hátad mögött,
  • könnyen megtalálod a közös hangot mindenkivel,
  • érdekel a biztosítási szakma,
  • nyitott vagy új ismeretek megszerzésére,
  • munkádat precízen, pontosan végzed,
  • hiszel a csapatmunka erejében,
  • elfogadod, hogy a változás egy cégnél állandó,
  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • nem ijedsz meg, ha számítógéppel találod szembe magad.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mi hosszútávon számítunk Rád,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak,
  • családias, jókedvű csapatban töltheted mindennapjaid,
  • nálunk hasznos és megbecsült munkát végezhetsz,
  • lehetőséget biztosítunk új ismeretek megszerzésére is.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • személybiztosítási kárügyintézői területen dolgoztál már korábban.

Állás adatai

Állás azonosító: 1073
Pozíció pontos megnevezés: Személybiztosítási kárügyintéző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szolgáltatási
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Személybiztosítási kárügyintéző