Betöltés

Termékmenedzser

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Munkád során feladatod lesz, hogy a megtakarítási életbiztosítások és nyugdíjbiztosítások a társasági céloknak és a piaci igényeknek megfelelően kerüljenek kialakításra, a termékek koncepciójától kezdve egészen a termék végleges felépítéséig és kezeléséig.
  • Aktív közreműködéseddel riportokat és elemzéseket készítünk, hogy a vezetői döntéseket elősegítsük,
  • a csapat megbecsült tagjaként együtt fogsz dolgozni a vállalat többi területével, kiemelten a Jogi, Stratégiai, Aktuáriusi, Értékesítési és az Informatikai területekkel, velük együtt alakítjuk ki a termékeket és a folyamatokat.
  • A csapat feladata a megtakarítási életbiztosításokhoz és nyugdíjbiztosításokhoz kapcsolódó oktatások szakmai támogatása melyben Rád is számítunk,
  • kulcsszereped lesz az életbiztosítások teljes árazási folyamatában, beleértve az adatbázis és díjkalkuláció készítést, modellezést, valamint a termékek eredményességének utókövetését.

  • fontos számodra a tanulás és a szakmai fejlődés,
  • a megoldandó problémákat kihívásnak tekinted,
  • motivált és proaktív személyiség vagy,
  • nyitott vagy új és innovatív módszerek kidolgozására,
  • az önálló munkavégzés sem riaszt vissza, de csapatban is szívesen dolgozol,
  • szoros barátságban vagy az Excellel,
  • a precizitás egyik fő jellemződ,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatod.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk hasznos és érdekes munkát végezhetsz, melyben kreativitásod is kibontakozhat,
  • fiatalos, lendületes csapatban dolgozhatsz,
  • széles körű ismereteket gyűjthetsz egy nagyvállalat működésének folyamatairól,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag vár rád.

Állás adatai

Állás azonosító: 1331
Pozíció pontos megnevezés: Termékmenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Stratégiai, Ügyfél- és Termékmenedzsment Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Termékmenedzser