Betöltés

Üzleti elemző

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod az üzleti területek IT fejlesztési igényeinek hátterét adó problémák, célok elemzése,
  • a problémákat előidéző gyökérokok felkutatásának támogatása és
  • a megoldási lehetőségek kidolgozása.
  • Kulcsszereped lesz Insurtech/Fintech megoldások folyamatos nyomonkövetésében,
  • az innovatív megoldások felkutatásában és a robotizálásban.
  • Ezenkívül számítunk rád az üzleti igények teljes körű feltérképezésében és felmérésében,
  • költség-haszon elemzések és folyamatábrák készítésében, valamint
  • az egyes IT fejlesztési igények folyamatának monitorozásában is.

  • 3-4 éves üzleti elemzői tapasztalattal és/vagy 3-4 éves elemzői/folyamati szemléletű kárrendezési tapasztalattal rendelkezel,
  • felsőfokú végzettséged már a zsebedben van,
  • nem okoz gondot számodra egy folyamatábra megrajzolása vagy egy prezentáció elkészítése,
  • van már projekt vezetésben vagy több nagy projekt munkában szerzett tapasztalatod,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod,
  • magabiztos excel felhasználó vagy,
  • kitartasz akkor is, ha elsőre nem zökkenőmentes egy feladat megoldása,
  • kiemelkedő az analitikus gondolkodásmódod,
  • agilis és talpraesett személyiség vagy akinek mindig van egy jó ötlete,
  • a rugalmasság számodra természetes.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk büszke lehetsz arra, amit létrehozol,
  • szenvedélyünk az innováció és az innovatív ötleteket támogatása,
  • egy családias és jókedvű közösség tagjává válhatsz,
  • köztünk megismerheted Magyarország egyik piacvezető biztosítóját.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • tudod mit jelent a BPMN, RPA, SixSigma/Lean, Agile,
  • erősséged a deszkamodell rajzolás,
  • dolgoztál már korábban banknál és/vagy biztosítónál.

Állás adatai

Állás azonosító: 1219
Pozíció pontos megnevezés: Üzleti elemző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szolgáltatási Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Üzleti elemző