Betöltés

Viszontbiztosítási munkatárs

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod a főosztály napi munkájában való aktív részvétel lesz, mely magában foglalja a
  • a feladatok összehangolt és koordinált elvégzését, a társosztályokkal, üzleti centrumokkal, üzleti partnerekkel való kapcsolattartást,
  • a fakultatív viszontbiztosítási fedezetek elhelyezését, a szerződések és az egyedi engedélyek (special acceptance) beszerzését, megkötését, kezelését és megújítását.
  • Számítunk Rád a viszontbiztosító partnerekkel történő napi kapcsolattartásban,
  • a társaság viszontbiztosítási adatszolgáltatásainak naprakésszé tételében, fejlesztésében valamint
  • a rendszeres és eseti kontrolling, pénzügyi, anyavállalati, felügyeleti hatósági adatszolgáltatások teljes vagy részbeni elkészítésében.
  • Ezenkívül a társaság képviselete az üzleti partnerekkel folyó tárgyalásokon és nemzetközi szakmai konferenciákon is mindennapjaid színesítenék.

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás és,
  • erős szervezői képesség jellemez,
  • munkádat precízen és pontosan végzed,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz,
  • felhasználói szintű IT ismeretekkel rendelkezel.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van már hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • köztünk megismerheted Magyarország egyik piacvezető biztosítóját,
  • egy nagyon családias közösség tagjává válhatsz,
  • nálunk hasznos és megbecsült munkát végezhetsz.

Állás adatai

Állás azonosító: 1255
Pozíció pontos megnevezés: Viszontbiztosítási munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Stratégiai, Ügyfél- és Termékmenedzsment Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Viszontbiztosítási munkatárs