Betöltés

Workflow engine fejlesztő

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod Oracle Fusion Middleware (BPM, OSB) platformon történő fejlesztés és
  • JAVA, JUnit, Tomcat, REST, Bamboo, Maven, GIT, Jira, Confluence használata.
  • Ezenkívül magas rendelkezésre állású, széles felhasználói kör által használt, kiemelt presztízsű nagyvállalati ügyviteli rendszer fejlesztése,
  • fejlesztői tesztek végrehajtása,
  • jelzett hibák kezelése, programjavítási feladatok ellátása és
  • fejlesztés dokumentálása.

  • legalább 2 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel,
  • a JAVA és SQL nyelv, a JUnit vagy hasonló IDE eszköz, a verziókezelő rendszerek (GIT, SVN) és
  • a CI és build tool-ok nem ismeretlenek a számodra (Bamboo, Maven, stb),
  • rendszerszintű gondolkodás és csapatszellem jellemez.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • felsőfokú informatikai vagy ennek megfelelő végzettséggel rendelkezel,
  • workflow engine fejlesztésben szerzett tapasztalatod van,
  • jó tervezési készség jellemez,
  • agilis módszertanokban (pl. SCRUM, Kanban) és
  • DevOps átállásban is van már tapasztalatod,
  • van UML ismereted.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz,
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • versenyképes alapbér és széleskörű juttatási csomag vár,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Állás adatai

Állás azonosító: 1248
Pozíció pontos megnevezés: Workflow engine fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gazdasági és Informatikai Szakterület
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés