Betöltés

Kockázatfelmérő

Pozitív szemlélettel működünk a biztosítási piac meghatározó szereplőjeként több mint 30 éve, és a multinacionális környezet mellett is megőriztük családias hangulatunkat. Arra törekszünk, hogy érezd, mindig számíthatsz ránk! Adunk a véleményedre, értékelünk téged és a munkád. Nyitottak vagyunk az ötleteidre, megkérdezünk és meghallgatunk. Beilleszkedésed önkéntes Groupamás kollégáink segítik, akikre bátran támaszkodhatsz a kezdeti időszakban. Nálunk jó kezekben vagy!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kulcsszereped lesz a kelet-magyarországi (Dunától keletre eső vármegyék) kockázatelbíráláshoz kapcsolódó helyszíni szemlék elvégzésében,
  • elsősorban lakásbiztosítási és társasház biztosítási szerződések helyszíni szemlézésében és kockázati elemzésében, valamint
  • ügyfeleinknek tett kármegelőzési javaslatok kidolgozásában.
  • Számítunk Rád az adott kockázat alapos vizsgálatában és szakszerű dokumentálásában,
  • a kárrendezőkkel és értékesítési munkatársakkal való folyamatos egyeztetésben is.

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel kockázatfelmérő, kockázatvállaló, esetleg kárrendező, kárszakértő, biztonságtechnikai, tűzvédelmi szakértői munkakörben,
  • felhasználói szintű IT ismereteid vannak,
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és munkavégzés során használható saját gépjárművel is,
  • munkádat pontosan és precízen végzed,
  • kiváló kommunikációs készséged egyik fő erősséged.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • felsőfokú műszaki végzettséged van
  • és legalább alapszinten beszélsz angolul.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • egy stabil, nemzetközileg elismert cég biztonságot nyújt,
  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére,
  • nemzetközi karrierlehetőséget biztosítunk és külföldi konferenciákon is részt vehetsz,
  • kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás adatai

Állás azonosító: 1846
Pozíció pontos megnevezés: Kockázatfelmérő
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Stratégia, Kockázatvállalás és Viszontbiztosítás
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Kockázatfelmérő