Betöltés

Viszontbiztosítási specialista

Pozitív szemlélettel működünk a biztosítási piac meghatározó szereplőjeként több mint 30 éve, és a multinacionális környezet mellett a munkavállalói érdekeket szem előtt tartva közvetlen és támogató közösséget alkotunk. Arra törekszünk, hogy érezd, mindig számíthatsz ránk! Adunk a véleményedre, értékelünk téged és a munkád. Nyitottak vagyunk az ötleteidre, megkérdezünk és meghallgatunk. Beilleszkedésed önkéntes Groupamás kollégáink segítik, akikre bátran támaszkodhatsz a kezdeti időszakban. Nálunk jó kezekben vagy!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Közreműködsz majd az állományi szintű viszontbiztosítási szerződések megkötésében, megújításában, elszámolásában,
  • az egyedi viszontbiztosítási fedezetek elhelyezésében, speciális engedélyek beszerzésében, ezek kezelésében és megújításában.
  • Számítunk Rád a viszontbiztosító partnerekkel történő napi kapcsolattartásban,
  • a társaság viszontbiztosítási adatszolgáltatásainak naprakésszé tételében, fejlesztésében,
  • a rendszeres és eseti kontrolling, pénzügyi, anyavállalati, felügyeleti hatósági adatszolgáltatások elkészítésében, valamint
  • a társosztályokkal, üzleti partnerekkel való kapcsolattartásban is.
  • Ezenkívül mindennapjaidat színesítheti a viszontbiztosítók által szervezett oktatásokon való részvétel, valamint a társaság képviselete a csoport szintű találkozókon.

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel,
  • magas szintű Excel felhasználói ismereteket szereztél,
  • folyékonyan beszélsz és írsz angolul,
  • több éves, biztosítónál szerzett tapasztalat van a hátad mögött,
  • erős szervezői képességgel rendelkezel,
  • precíz, önálló és kíváncsi vagy,
  • gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • van viszontbiztosítási tapasztalatod,
  • nem ismeretlen számodra az SQL programnyelv.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • széles körű biztosítástechnikai ismereteket szerezhetsz Magyarország egyik piacvezető biztosítójának teljes termékstruktúrájával kapcsolatban,
  • aktív részese lehetsz a biztosítási kockázatok nemzetközi szintű megosztásának,
  • egy jó hangulatú, lendületes közösség tagjává válhatsz,
  • változatos, hasznos és megbecsült munkát végezhetsz,
  • folyamatos szakmai fejlődésre számíthatsz,
  • kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafetéria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás adatai

Állás azonosító: 1798
Pozíció pontos megnevezés: Viszontbiztosítási specialista
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Stratégia, Kockázatvállalás és Viszontbiztosítás
Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Viszontbiztosítási specialista